18 Mart 2015 Çarşamba

Başağlığı

Canım arkadaşım (bulut gölgesi) Tülin, kocaman yürekli dost, sabır abidesi,iyilik meleği,sana ne desem az. Tanıyanlar biliyor zaten. Çok uzun zamandır o hastalıkla sende mücadele ettin,gecen gündüzüne,günlerin birbirine karıştı,kah üzüldün,kah güldün,kah ağladın. O küçücük acı ve üzüntü yüklü hastane odasına  bile sevimli diyebildin. Yinede son zamanlara kadar kimseye açmadın. Sonunda hakkın rahmetine kavuştu.Sen üzülme canım arkadaşım, sen bize,seni sevenlere lazımsın.

'' hayatımın yarısını paylaştığım insan kötü bir hastalıkla savaşıyor.Uzun hastane yatışları, zorlu tedaviler, on bir yıl önce gelip evimizin orta yerine kurulan hastalığın son bir yılda bize yaşattıkları.''

İşte bu sözcüklerle anlatmıştın kısaca bloğunda.
ALLAH 'tan sabır ve sağlık  diliyorum canım arkadaşım.

2 yorum:

Recep Altun; dedi ki...

Merhabalar.

Bloğunuz hep acı ve hüzünlü paylaşımlarla dolu. Son postunuzda kaybettiğiniz kişiyi tam anlayamadım ama, sanki bir blog arkadaşınızı ya da arkadaşınız bir yakınını kaybetti şeklinde anladım.

Kaybettiğiniz bu yakınınıza da Cenab-ı Hakk'tan rahmetiyle muamele eylemesini ve sizlere sabr-ı cemil ihsan eylemesini ve acılarınızı hafifletmesini niyaz ederim.

Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

Sabiha dedi ki...

Çok teşekkür ederim Recep Altun bey. Evet yaklaşık kırk yıllık arkadaşım (bulut gölgesi) Tülin içindi bu yazdıklarım.Son birbuçuk yıldır neşeli bir post yayınlayamamışım,hep üzüntülerimi paylaşmışım bende farkettim.İnşallah bundan sonra toparlarım kendimi. Saygılarımla.